reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na magiczne warsztaty bożonarodzeniowe.

Warsztaty Świąteczne

na zdjęciu: Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty bożonarodzeniowe

– Gwarantujemy świąteczny nastrój, przyjazną atmosferę i kreatywnie spędzony czas – mówi Daria Zarzeczna z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Używając prostych technik i przedmiotów codziennego użytku, uczestnicy spotkania wyczarują ozdobę choinkową w formie minimikołaja oraz świąteczną gwiazdkę lub choinkę z materiałów, które będą czekały na nich na miejscu.

Podczas dwugodzinnych warsztatów dzieci będą miały okazję wydobyć pokłady swojej kreatywności i puścić wodze fantazji, przygotowując świąteczne dekoracje, które później ozdobią wnętrza ich domów.

Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę, 10 grudnia w godzinach od 10.00 do 12.00, w tymczasowej siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Traugutta 4 w Policach. Na warsztaty obowiązują zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisywać można się za pośrednictwem portalu strefazajec.pl lub w dniu warsztatów zakupując wejściówkę w recepcji MOK-u. Koszt warsztatów to 80 złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.