reklama
reklama

Słowiański Park Historyczny w Podgrodziu zaprasza na "Leśne dzieci"

"Leśne dzieci" to kolejne wydarzenie organizowane przez Słowiański Park Historyczny w Podgrodziu. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać zawody leśne, a także odkryć skarby i tajemnice lasu.

Leśne Dzieci

W programie przewidzianych jest również wiele atrakcji, a wśród nich m.in.: spotkanie ze zwierzętami Parku, strzelanie z łuku i rzut oszczepem, chodzenie po linie akrobatycznej, czy rozwiązywanie zagadek gry terenowej.

Zapraszamy na koncert „Rytm lata” na leżakach [zapowiedź]

W niedzielę, 26 czerwca o godzinie 19.00 na scenie plenerowej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert „Rytm lata”.

Koncert Rytm Lata

Music West Fest zabrzmiał już mocą Broadwayu, pora na niezapomniane melodie świata filmu w kameralnym gronie. Zwariowane melodie Looney Tunes, standardy Gershwina, czy wzruszający temat z filmu Casablanca.

VIII Polsko–Niemiecki Festiwal Róż już w najbliższą niedzielę [zapowiedź]

W najbliższą niedzielę na terenie rekreacyjnym „Mierzynianka” odbędzie się VIII Polsko–Niemiecki Festiwal Róż. To doskonała okazja, aby przenieść się w czasy hrabiny Elizabeth von Arnim.

VIII Polsko–Niemiecki Festiwal Róż

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe od uroczystego Korowodu Królowej Róż i oficjalnego otwarcia „Festiwalu Róż”.

Trwają przygotowania do Dni Polic, Dni Chemika 2022

Trwają przygotowania do tegorocznych Dni Polic, Dni Chemika 2022. Aktualnie na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach, na której odbędzie się największa impreza plenerowa w naszym mieście, rozkładana jest scena.

Trwają przygotowania do Dni Polic, Dni Chemika 2022

W piątek, 3 czerwca na scenie Dni Polic wystąpią: Bitamina (Vito Bambino), Anna Dąbrowska i Nocny Kochanek.

Najbardziej Kolorowy Dzień Dziecka w Policach przełożony na 5 czerwca

Gmina Police poinformowała dziś o przełożeniu imprezy „Najbardziej Kolorowy Dzień Dziecka w Policach”, która zaplanowana była pierwotnie na 29 maja.

Najbardziej Kolorowy Dzień Dziecka w Policach

– Z przykrością informujemy, iż ze względu na prognozowane obfite opady deszczu w niedzielę, 29 maja wydarzenie z okazji dnia dziecka zostaje przełożone – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Gminę Police.

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn zaprasza na imprezę z okazji Dnia Dziecka [zapowiedź]

W niedzielę, 29 maja o godzinie 11.00 rozpocznie się impreza z okazji Dnia Dziecka na terenie rekreacyjnym Mierzynianka, mieszczącym się przy ul. Nasiennej w Mierzynie.

Dzień Dziecka w Mierzynie

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. W programie znalazły się m.in.: dziecięca strefa radości, pokaz wielkich baniek mydlanych, konkursy i zabawy ruchowe, malowanie buziek, Balonowe Zoo, kolorowe safari, szczudlarze, gry zabawy i warsztaty.