reklama

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 849 014 | Zgonów: 71 311 | Szczepienia: 15 144 771


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 127 943 | Zgonów: 2 669

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 718 | Zgonów: 96

Data aktualizacji: 14 maja 2021 roku, godzina: 10:50 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


reklama
ogłoszenie społeczne

„Wielkie Sołeckie Porządki – Niekłończyca, czysta okolica”! Do wygrania rower

Sołtys Niekłończycy, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Inicjatywa Wiejska” zapraszają do udziału w akcji „Wielkie Sołeckie Porządki – Niekłończyca, czysta okolica”.

– Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższą sobotę, 8 maja na godzinę 10.00 na „Przystanek Niekłończyca” – zachęca Karina Mazurkiewicz, sołtys Niekłończycy.

Zapraszamy na Świąteczny Kiermasz Charytatywny w Policach

W najbliższą sobotę, 19 grudnia w godzinach od 12.00 do 16.00 na deptaku przy ul. Wyszyńskiego odbędzie się Świąteczny Kiermasz Charytatywny. Dochód w całości zostanie przeznaczony na zbiórkę środków na leczenie Ingi Niedźwieckiej.

W inicjatywę organizacji charytatywnego kiermaszu włączyli się m.in. sołtysi z terenu gminy Police. Na stoiskach będzie można zakupić m.in. domowe wypieki, pierogi, ozdoby świąteczne i wiele, wiele innych.

Specjalna strefa konsumpcyjna podczas weekendowego I Fetiwalu Smaków Food Trucków w Policach

Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo smacznie. Do Polic przyjadą food trucki serwujące różnorodną kuchnię. Pojawią się dania wytrawne i na słodko, pikantne i łagodne, mięsne i wegetariańskie – każdy znajdzie coś dla siebie!

W trakcie wydarzenia ustawiona zostanie specjalna strefa konsumpcyjna, w której będzie można zjeść posiłek.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Policach

W weekend 17-18 października a placu przy skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Piłsudskiego odbędzie się Festiwal Smaków Food Truck.

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Policach. W kulinarną podróż dookoła świata będzie można wybrać się w sobotę i niedzielę w godzinach od 12.00 do 20.00. Będzie to doskonała okazja, aby spróbować różnorakich dań z kuchni azjatyckiej, włoskiej i nie tylko.

Koncert „Sierpniowe przełomy” na Skwerze Jana Pawła II

W najbliższy piątek o godzinie 20.00 na Skwerze Jana Pawła II w Policach odbędzie się wyjątkowy koncert zatytułowany „Sierpniowe przełomy”.

Orkiestrę Opery na Zamku poprowadzi Jerzy Wołosiuk – dyrektor artystyczny Opery na Zamku, a wspomnieniami, anegdotami oraz interesującymi refleksjami dotyczącymi wykonywanych utworów podzieli się znany krytyk filmowy i publicysta Tomasz Raczek.

„Poloneza czas zacząć” z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Dziś o godzinie 18.00 na scenie plenerowej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

„Poloneza czas zacząć” to kostiumowy koncert zespołu Artes Ensemble w rytmie szlacheckiego poloneza, siarczystego mazura i polskich tańców narodowych, polskiej muzyki romantyzmu i doskonale znanych tematów muzyki filmowej XX wieku oraz poezji wieszczów.

Kolejny koncert plenerowy na leżakach już w sobotę

W sobotni wieczór przy Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się kolejny koncert plenerowy na leżakach w ramach cyklu „Muzyczne MOKarte”. Tym razem odbędzie się spektakl muzyczny zatytułowany „Muzyczny spektakl Jeremiego”.

Muzyczny Przybornik Jeremiego to spektakl muzyczny z piosenkami Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Usłyszymy m.in. takie hity jak: „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Ballada z trupem”, „Addio Pomidory”, „Jeżeli kochać to nie indywidualnie”.

Zapraszamy na plenerowy koncert zespołu Chwila Nieuwagi

Dziś wieczorem na plenerowej scenie przy Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert zespołu Chwila Nieuwagi. To kolejna propozycja polickiego MOKu w ramach „Muzycznego MOKarte”.

Chwila Nieuwagi to polski zespół muzyczny folkowo-poetycki pochodzący z Rybnika założony w 2008 roku przez Martynę i Andrzeja Czechów. Zespół zadebiutował podczas festiwalu Bieszczadzkie Anioły w 2008 roku, zdobywając w konkursie brązowe skrzydło.