reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W sobotę na polanie za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach o godzinie 11.00 rozpocznie się impreza zatytułowana „Inga dzieciom, dzieci dla Ingi, Ingusiowy Dzień Dziecka”.

Organizatorzy przygotowali z tej okazji moc niesamowitych atrakcji.

Czy Twoje dziecko marzy o przejażdżce wielkim amerykańskim krążownikiem szos, samochodem policyjnym lub motorem? Jeśli tak, to najwyższy czas wybrać się na Ingusiowy Dzień Dziecka.

Imprezę zaszczycą członkowie Stowarzyszenia Szczecińskie Am’cary i Stajnia Zachód Mustang, a także Stowarzyszenia Motocyklowego „Sokół” z Polic. Ekspozycja samochodów i motocykli odbędzie się na parkingu samochodowym przy pętli autobusowej nieopodal polany.

A skoro to dzień dziecka to nie może zabraknąć zamków dmuchanych, waty cukrowej, gofrów i innych smakołyków.

Tradycyjnie już pojawi się Ingusiowy Bazarek, na którym zakupić będzie można pyszności przygotowywane przez mieszkanki Przęsocina, sołectwa i rady osiedla z terenu gminy Police.

„Inga dzieciom, dzieci dla Ingi, Ingusiowy Dzień Dziecka”

Kiedy: 29 maja, godzina 11.00 - 17.00

Gdzie: polana za Szkołą Podstawową nr 8 w Policach

Bilety: - wstęp wolny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.