reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Burmistrz Polic Władysław Diakun oraz Radio Szczecin zapraszają na trzebieską plażę.

Koncert Rytm Lata

W sobotę, 25 czerwca w godzinach między 10.00 a 13.00 Radio Szczecin przygotuje strefę plażową, podczas której rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, animacje i plażowe zabawy.

Od godziny 13.00 rozpoczną się „Złote Piaski”, czyli poszukiwanie skarbów zakopanych w piasku. A wśród nich czeki na rozmaite kwoty.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.