reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Już w najbliższą sobotę, 17 września odbędzie się festyn rodzinny „Dzień Starego Miasta” organizowany wspólnie przez Radę Osiedla nr 2 oraz Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach.

Festyn Rodzinny Dzień Starego Miasta

na zdjęciu: Kościół w Niekłończycy

Impreza odbędzie się w godzinach od 11.00 do 15.00 na placu przy Urzędzie Miejskim w Policach.

Na mieszkańców czekać będą tematyczne stoiska, występy artystyczne oraz poczęstunek z grilla. Dla najmłodszych przygotowano z kolei dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy, żywe maskotki, festiwal baniek mydlanych.

Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Festyn Rodzinny "Dzień Starego Miasta"

Kiedy: 17 września 2022 roku, w godzinach od 11.00 do 15.00

Gdzie: Plac przy Urzędzie Miejskim w Policach

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.