Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Fundacja Rozwoju Regionalnego "Bielik" i Muzeum Motoryzacji i Wojskowości w Tanowie zapraszają w najbliższą sobotę na godzinę 11.00 nad jezioro Stolsko w Stolcu na Piknik.

Piknik Latająca Forteca z jeziora Stolsko

na zdjęciu: Latająca Forteca

Na plaży gminnej będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy upamiętniającej amerykańskich lotników zestrzelonych nad jeziorem Stolsko w czerwcu 1944 roku.

Obecność na uroczystości zapowiedzieli przedstawiciele Armii Stanów Zjednoczonych.

W trakcie wydarzenia zaprezentowane zostaną pojazdy wojskowe (starsze i nowe), a prelegent opowie historię samolotu wydobytego z wód jeziora w Stolcu.

Piknik odbędzie się dzięki wsparciu otrzymanemu z Programu Społecznik, gminy Dobra, Nadleśnictwu Trzebież i wielu organizacji i osób prywatnych.

Piknik "Latająca Forteca z jeziora Stolsko"

Kiedy: 8 października 2022 roku, godzina 11.00

Gdzie: Jezioro Stolsko w Stolcu

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Materiały Organizatora

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.