Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 na terenie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie odbędzie się dzień otwarty.

Dzień Otwarty OSP Wołczkowo

na zdjęciu: Dzień Otwarty OSP Wołczkowo

Na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. zwiedzanie remizy, zapoznanie się ze sprzętem, z którym na co dzień pracują strażacy, a także obejrzeć wnętrza wozów strażackich. Dla uczestników przygotowany będzie również poczęstunek z grilla.

Najmłodsi będą mieli okazję poznać psy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie, które wykorzystywane są do poszukiwania osób zaginionych.

Impreza potrwa do godziny 16.00.

Dzień Otwarty Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołczkowie

Kiedy: 16 października 2022 roku, godzina 12.00

Gdzie: Remiza OSP Wołczkowo

Bilety: - wstęp bezpłatny -

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.