reklama
reklama

XIV Policka Gala Ruchu [zapowiedź]

W sobotę, 11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 8 w Policach odbędzie się XIV Policka Gala Ruchu organizowana przez Dorotę Zagórską-Maryś i Artura Zagórskiego.

Policka Gala Ruchu

W programie wydarzenia znalazły się wspólne ćwiczenia zumby, BPU, bachaty i jogi.

Zapraszamy na XIII Galę Ruchu dla Ingi Niedźwieckiej

Już w najbliższą sobotę na boisku przy ul. Szkolnej w Przęsocinie odbędzie się XIII Gala Ruchu dla Ingi Niedźwieckiej. Początek imprezy o godzinie 10.00.

Wśród przygotowanych atrakcji nie zabraknie m.in. zajęć zumby, zajęć sportowych dla najmłodszych, przysmaków przygotowanych przez przęsocińskie Pierogary.

Zapraszamy na I Wirtualny Rajd Rowery – „Rowerem po zdrowie Ingi”

W najbliższy weekend odbędzie się I Wirtualny Rajd Rowerowy „Rowerem po zdrowie Ingi”, którego organizatorem jest grupa Rowerowe Police skupiająca rowerzystów i miłośników turystyki rowerowej z Gminy Police.

Aby wziąć udział w Rajdzie, wystarczy we wskazanym terminie wybrać się na wycieczkę rowerową oraz umieścić pod specjalnym postem Rowerowych Polic na Facebooku zdjęcie lub ślad trasy. Warunki uczestnictwa są dwa: trasa musi liczyć minimum 10 kilometrów oraz należy wpłacić dowolną kwotę pieniędzy na zbiórkę dla Ingi Niedźwieckiej, najlepiej przez specjalną skarbonkę Rowerowych Polic (https://www.siepomaga.pl/rowerowepolice).

W niedzielę startuje III Mierzyński Rajd Rowerowy

W najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się III Mierzyński Rajd Rowerowy, który wyruszy o godzinie 10.00 z terenu sportowo-rekreacyjnego „Mierzynianka”.

– Do udziału w rajdzie zapraszamy całe rodziny, a w sposób szczególny dzieci, które mogą uczestniczyć w rajdzie pod opieką osoby dorosłej – zachęca Paweł Malinowski, organizator rajdu.