reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Seanse Kinowe: „Tajni i fajni”, „Mayday” i „Psy 3. W imię zasad” w polickim MOK-u

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na seanse kinowe. Na piątek, 17 stycznia przygotowane zostały trzy propozycje.

Najpierw o godzinie 15.00 wyświetlony zostanie film animowany zatytułowany „Tajni i fajni”, którego akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji.

Następnie na godzinę 19.15 zaplanowano seans „Mayday”, w którym występują Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz.

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa... do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty.

O godzinie 17.00 i 21.20 widzowie będą mogli obejrzeć trzecią część przygód niepokornego Franza Maurera (Bogusław Linda). „Psy 3. W imię zasad” – to kontynuacja losów byłego funkcjonariusza Milicji, który wychodzi z więzienia i wkracza w nieznaną dotąd sobie nową Polskę. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku... nie robił nic?

Obok Bogusława Lindy w filmie zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę, Marcina Dorocińskiego czy Jana Frycza.

Seanse Kinowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

Kiedy: 17 stycznia, godzina 15.00, 17.00, 19.15, 21.20

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach

Bilety: - 16/18 złotych | do nabycia w MOK Police

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.