reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Policka Masa Krytyczna po raz drugi wyjedzie na ulice miasta [zapowiedź]

Stowarzyszenie Dobrych Działań „Nasze Police” zaprasza na drugą Policką Masę Krytyczną, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

Policka Masa Krytyczna

na zdjęciu: Policka Masa Krytyczna

– Nasz rowerowy przejazd rozpoczniemy na parkingu przy przystanku końcowym autobusów linii 107 (Police Wyszyńskiego Polana) i przejedziemy w kierunku Siedlic, dalej odcinkiem leśnym do ul. Piaskowej. Następnie ulicami Zamenhofa, Bankową, Wyszyńskiego, Roweckiego, Rurową, Tanowską, Grunwaldzką do bulwarów przy rzece Łarpia, gdzie nastąpi zakończenie imprezy – tłumaczy Grzegorz Ufniarz, organizator wydarzenia.

Kiermasz Pyszności w Nowym Warpnie dla druhny Mariki z OSP Brzózki [zapowiedź]

Koło Gospodyń Wiejskim w Brzózkach zaprasza na kiermasz pyszności w Nowym Warpnie, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie druhny Mariki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

Kiermasz Pyszności w Nowym Warpnie dla Mariki

na zdjęciu: Nowe Warpno

Podczas kiermaszu będzie można zakupić m.in. pierogi, żurek, gulasz, krokiety, pajdę ze smalcem i ogórkiem oraz rozmaite wypieki.

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” [zapowiedź]

W najbliższą sobotę i niedzielę na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”.

Kiermasz Ogrodniczy na Wałach Chrobrego w Szczecinie

na zdjęciu: Kiermasz Ogrodniczy na Wałach Chrobrego w Szczecinie

Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców regionu.

Festyn Rodzinny – Dzień Starego Miasta „Bądźmy Razem” [zapowiedź]

Już w najbliższą sobotę na placu za Urzędem Miejskim w Policach odbędzie się Festyn Rodzinny – Dzień Starego Miasta „Bądźmy Razem”.

Festyn Rodzinny – Dzień Starego Miasta

na zdjęciu: wydarzenie od lat cieszy się zainteresowaniem mieszkańców Starego Miasta

Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Pomocy Społecznej w Policach oraz Rada Osiedla nr 2.

V Mityng Lekkoatletyczny dla osób niepełnosprawnych [zapowiedź]

We wtorek, 19 września na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Piaskowej w Policach odbędzie się V Mityng Lekkoatletyczny dla osób niepełnosprawnych organizowany przez Fundację Aktywne Police oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach.

uczestnicy III Mityngu Lekkoatletycznego dla osób niepełnosprawnych

na zdjęciu: uczestnicy III Mityngu Lekkoatletycznego dla osób niepełnosprawnych

– Naszym celem jest wspieranie, promocja sportu i kultury fizycznej wśród osób niepełnosprawnych oraz aktywizacja i integracja społeczności lokalnych ze środowiskiem osób niepełnosprawnych – mówi Kamil Bieniek z Fundacji Aktywne Police.

Poznaj historię XIII-wiecznego zabytku w Buku oczami Elizabeth von Arnim [zapowiedź]

W najbliższą sobotę, 9 września o godzinie będzie można zwiedzać jeden z ciekawszych zabytków zlokalizowanych w gminie Dobra, a dokładnie w miejscowości Buk.

XIII-wieczny kościół parafialny św. Antoniego Padewskiego w Buku

na zdjęciu: XIII-wieczny kościół parafialny św. Antoniego Padewskiego w Buku

Mowa oczywiście o XIII-wiecznym kościele parafialnym św. Antoniego Padewskiego. Kościół zbudowany jest z 26 warstw kostki granitowej. Nie ma wydzielonego prezbiterium. Wnętrze pokryte jest drewnianym stropem.

Odpust Dziecięcy i Jarmark Odpustowy w Niekłończycy [zapowiedź]

Już w najbliższą niedzielę na parkingu parafialnym w Niekłończycy odbędzie się kolejny Jarmark Odpustowy 2023 organizowany wspólnie przez sołectwa Niekłończyca, Dębostrów, Uniemyśl oraz Drogoradz. Początek o godzinie 13.00.

Jarmark Odpustowy w Niekłończycy

na zdjęciu: Jarmark Odpustowy w Niekłończycy

Wydarzenie poprzedzi „Odpust Dziecięcy”, czyli kazanie w 5D, deszcz płatków róż oraz tajemnicze spotkanie ze świętymi dziećmi…, który odbędzie się w kościele w Niekłończycy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.