Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Przecław Festiwal '23: Organizatorzy zaprezentowali gwiazdy Festiwalu [zapowiedź]

Na styku wiosny i lata, czyli w czerwcu odbędzie się Przecław Festiwal ‘23, podczas którego na scenie wystąpią Katarzyna Nosowska, Natalia Przybysz oraz zespół T.Love. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki.

Misterium Męki Pańskiej

na zdjęciu: grafika promująca Przecław Festiwal '23

Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

„Miasto nocą” wchodzi do kin. To film inspirowany historią Rzeźnika z Niebuszewa

Zwykłą szarą codzienność przerywa zabójstwo młodej dziewczyny, które staje się początkiem serii brutalnych morderstw. Owiane złą sławą Niebuszewo, znów zaczyna wzbudzać strach wśród mieszkańców Szczecina. Miejscowa policja zaś zostaje wystawiona na próbę. Okazuje się jednak kompletnie bezradna w obliczu działania tajemniczego mordercy, który umiejętnie wykorzystuje wadliwość systemu.

Misterium Męki Pańskiej

na zdjęciu: kadr z filmu „Miasto nocą”

To fragment opisu filmu inspirowanego historią Rzeźnika z Niebuszewo, który w ostatni dzień marca o godzinie 19.00 będzie można obejrzeć w kinie Helios Outlet Park Szczecin.

Mierzyn ponownie stanie się europejską stolicą tańca towarzyskiego [zapowiedź]

Już w najbliższą sobotę hala sportowa Szkoły Podstawowej w Mierzynie stanie się taneczną areną zmagań, podczas Otwartego Pucharu Polski PTT w Tańcu Towarzyskim oraz Międzynarodowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Dobra.

Wspólne sadzenie lasu

na zdjęciu: Turniej Tańca w Mierzynie

Udział w turnieju zapowiedzieli tancerze z całej Europy.

Puszcza Wkrzańska razem dla pokoleń [zapowiedź]

Nadleśnictwo Trzebież zaprasza chętnych do wspólnego wiosennego sadzenia lasu w Puszczy Wkrzańskiej.

Wspólne sadzenie lasu

na zdjęciu: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Organizatorzy zapraszają w sobotę 25 marca na godzinę 10.00 pod siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej w Tanowie, mieszczącej się przy ul. Szczecińskiej 5a.

Jarmark Wielkanocny i koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II [zapowiedź]

Stowarzyszenie Carpe Diem, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy, serdecznie zapraszają na Jarmark Wielkanocny oraz koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

Jarmark Wielkanocny

na zdjęciu: Jarmark Wielkanocny

Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę 2 kwietnia.

Warsztaty taneczne z Pauliną Woźniak [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na zajęcia taneczne z Pauliną Woźniak, uczestniczką programów telewizyjnych: You Can Dance, Mam Talent oraz Got to Dance – Tylko Taniec.

Paulina Woźniak

na zdjęciu: Paulina Woźniak

– Jeśli chcecie poczuć niepowtarzalny klimat południa, doświadczyć tanecznych wibracji i dać ciału popłynąć przy dynamicznych dźwiękach muzyki, to te warsztaty są właśnie dla Was! Szkolić Was będzie instruktorka, która dopiero co wróciła z podróży na Jamajkę, gdzie miała możliwość doskonalić swój warsztat artystyczny u źródła. – zachęcają organizatorzy warsztatów.

Fani „Gwiezdnych Wojen” przybywajcie do Przecławia [zapowiedź]

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu zaprasza fanów „Star Wars” na prezentację jednej z największych kolekcji „Gwiezdnych Wojen” w Polsce.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

na zdjęciu: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu

– Wystawie towarzyszyć będą liczne atrakcje związane z kosmiczną sagą – wśród nich prezentacja zbioru dedykowanego wyłącznie Darth Vaderowi! – zachęca Jakub Matura, kierownik Działu Promocji i Organizacji Wydarzeń Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.