reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • Opublikowano:

W sobotę, 11 marca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach, mieszczącej się przy ul. Piaskowej 99 odbędzie się jubileuszowa XV edycja Polickiej Gali Ruchu.

XV Policka Gala Ruchu

na zdjęciu: XIV Policka Gala Ruchu

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 10.00. W jego trakcie prowadzone będą zajęcia ruchowe przez znanych i lubianych instruktorów, wielokrotnych uczestników rozmaitych eventów i warsztatów.

Zajęcia zumby poprowadzi Katarzyna Nachyła, bachaty – Alicja Maryś, natomiast pilates i jogę – Adriana Lewandowska.

Kiedy: 11 marca, godzina 10.00
Gdzie: sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.