reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na zajęcia taneczne z Pauliną Woźniak, uczestniczką programów telewizyjnych: You Can Dance, Mam Talent oraz Got to Dance – Tylko Taniec.

Paulina Woźniak

na zdjęciu: Paulina Woźniak

– Jeśli chcecie poczuć niepowtarzalny klimat południa, doświadczyć tanecznych wibracji i dać ciału popłynąć przy dynamicznych dźwiękach muzyki, to te warsztaty są właśnie dla Was! Szkolić Was będzie instruktorka, która dopiero co wróciła z podróży na Jamajkę, gdzie miała możliwość doskonalić swój warsztat artystyczny u źródła. – zachęcają organizatorzy warsztatów.

Dancehall to styl tańca, który narodził się na Jamajce w latach 70. – czuć w nim gorące słońce Karaibów, energetyczną moc południa i basowe rytmy zarażające dobrą energią. To styl, w którym całe ciało płynnie przechodzi przez kolejne ruchy bazowe, by zademonstrować siłę i energię drzemiącą w najgłębszych zakamarkach organizmu.

– W czasie warsztatów, w formie choreografii lub w formie zabaw ruchowych, nauczycie się zarówno podstawowych kroków, jak i powtarzania dłuższych sekwencji tanecznych, jednocześnie ćwicząc słuch muzyczny, korelację półkul mózgowych i koordynację ruchową. Będziecie mogli skupić się nie tylko na samodzielnej pracy, ale również na działaniach zespołowych, co pozwoli Wam nawiązać nowe relacje koleżeńskie. – tłumaczy Miejski Ośrodek Kultury w Policach.

By wziąć udział w warsztatach, nie musicie mieć tanecznych umiejętności.

Kiedy: 25 marca, w godzinach od 11.00 do 12.15 (dzieci 8-11 lat), od 12.30 do 13.45 (dzieci 12-14 lat), od 14.00 do 15:15 (młodzież 15+)
Koszt Warsztatów: 40 złotych / od osoby

Autor: Gracjan Broda, Foto: Facebook / Paulina Woźniak

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.