reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Jarmark Wielkanocny i koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II [zapowiedź]

Stowarzyszenie Carpe Diem, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Ludowy, serdecznie zapraszają na Jarmark Wielkanocny oraz koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

Jarmark Wielkanocny

na zdjęciu: Jarmark Wielkanocny

Oba wydarzenia odbędą się w niedzielę 2 kwietnia.

Wielopokoleniowy Jarmark Wielkanocny zostanie zorganizowany w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Ludowym w Mierzynie, mieszczącym się przy ul. Weleckiej 13b. Jarmark Wielkanocny (rękodzieło oraz eko-produkty) odbędzie się w godzinach od 11.00 do 14.30.

W programie jarmarku znalazły się również warsztaty florystyczne dla dorosłych, podczas których przygotowane będą dekoracje świąteczne. Zajęcia poprowadzi Mira Kwaśniewska. Odbędą się one w godzinach od 11.00 do 12.00.

Przygotowano również warsztaty dla dzieci, podczas których najmłodsi uczestnicy przygotowywać będą parapetowe ogródeczki. Warsztaty zaplanowano w godzinach od 12.00 do 13.00. Poprowadzi je Izabela Dryjańska.

Koncert Papieski odbędzie się z kolei w kościele p.w. Matki Boskiej Bolesnej w Mierzynie, przy ul. Weleckiej 17 w godzinach od 14.30 do 15.40. W programie koncertu znajdą się m.in.: poezja św. Jana Pawła II czytana na tle muzyki kwartetu smyczkowego, polska muzyka wokalna do utworów ulubionych polskich poetów św. Jana Pawła II, polska muzyka instrumentalna w wykonaniu kwartetu smyczkowego i pianisty, a także światowa muzyka organowa.

Zwieńczeniem koncertu będzie wspólne śpiewanie piosenek św. Jana Pawła II.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.