Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Puszcza Wkrzańska razem dla pokoleń [zapowiedź]

Nadleśnictwo Trzebież zaprasza chętnych do wspólnego wiosennego sadzenia lasu w Puszczy Wkrzańskiej.

Wspólne sadzenie lasu

na zdjęciu: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

Organizatorzy zapraszają w sobotę 25 marca na godzinę 10.00 pod siedzibę Ochotniczej Straży Pożarnej w Tanowie, mieszczącej się przy ul. Szczecińskiej 5a.

Co należy zabrać? Odpowiednie ubranie terenowe, chęć do pracy oraz dobry humor.

W związku z tym, że ilość miejsc jest ograniczona, należy dokonać telefonicznej rezerwacji, dzwoniąc na numer: 692 451 347.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.