Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Mierzyn ponownie stanie się europejską stolicą tańca towarzyskiego [zapowiedź]

Już w najbliższą sobotę hala sportowa Szkoły Podstawowej w Mierzynie stanie się taneczną areną zmagań, podczas Otwartego Pucharu Polski PTT w Tańcu Towarzyskim oraz Międzynarodowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Dobra.

Wspólne sadzenie lasu

na zdjęciu: Turniej Tańca w Mierzynie

Udział w turnieju zapowiedzieli tancerze z całej Europy.

Impreza w Mierzynie organizowana jest już po raz piąty. To jedno z największych wydarzeń tanecznych na naszym kontynencie.

Uczestnicy wielokrotnie podkreślali, że wielkim atutem wydarzenia jest fakt, że Gala Finałowa odbywa się z muzyką na żywo, co dla tancerzy jest dodatkowym wyzwaniem.

Organizatorami wydarzenia są Klub Tańca Towarzyskiego "Danceclub", Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Taneczne, Polskie Towarzystwo Taneczne Zarząd Okręgu Zachodniopomorskiego oraz Gmina Dobra.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął m.in. Dziennik Policki.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.