Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

„Miasto nocą” wchodzi do kin. To film inspirowany historią Rzeźnika z Niebuszewa

Zwykłą szarą codzienność przerywa zabójstwo młodej dziewczyny, które staje się początkiem serii brutalnych morderstw. Owiane złą sławą Niebuszewo, znów zaczyna wzbudzać strach wśród mieszkańców Szczecina. Miejscowa policja zaś zostaje wystawiona na próbę. Okazuje się jednak kompletnie bezradna w obliczu działania tajemniczego mordercy, który umiejętnie wykorzystuje wadliwość systemu.

Misterium Męki Pańskiej

na zdjęciu: kadr z filmu „Miasto nocą”

To fragment opisu filmu inspirowanego historią Rzeźnika z Niebuszewo, który w ostatni dzień marca o godzinie 19.00 będzie można obejrzeć w kinie Helios Outlet Park Szczecin.

– Od premiery 31 marca film będzie wyświetlany codziennie w dwóch kinach Helios w Szczecinie, w kwietniu pojawi się również w Koszalinie. Będzie dostępny w repertuarze przez kilka dni... i od Was będzie zależało co się dalej wydarzy w kwestii popularności i dostępności tego filmu, również po za naszym regionem. – czytamy na oficjalnym profilu „Miasta nocą”.

W filmie w reżyserii Pawła Lewandowskiego zobaczymy m.in. Marcina Laskowskiego, Zdzisława Dolatę, Mariusza Kałamarza czy Waldemara Rakoczego.

Film „Miasto nocą będzie można zobaczyć tylko i wyłącznie w kinach.

Kiedy: piątek 31 marca, godzina 19.00
Gdzie: kino Helios Outlet Park Szczecin

Autor: Gracjan Broda, Foto: Kadr z Filmu

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.