reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

11 Spotkanie Pojazdów Militarnych w Trzebieży [zapowiedź]

W majówkę, w dniach od 1 do 3 maja w Trzebieży odbędzie się 11 Spotkanie Pojazdów Militarnych. Impreza zagości na terenie trzebieskiego pola namiotowego Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji.

11 Spotkanie Pojazdów Militarnych w Trzebieży

na zdjęciu: pojazdy militarne zjadą się do Trzebieży

W poniedziałek, 1 maja o godzinie 11.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie Spotkania Pojazdów Militarnych, w którym udział wezmą władze samorządowe.

O godzinie 11.45 kolumna pojazdów militarnych przejedzie ulicami Trzebieży.

O godzinie 13.00 rozpoczną się konkursy dla dzieci oraz dorosłych, a wśród nich m.in. strzelanie na strzelnicy, pokonywanie specjalnego toru przeszkód.

O godzinie 14.30 na uczestników wydarzenia czekać będzie darmowa grochówka. Godzinę później odbędzie się pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzebieży.

We wtorek, 2 maja o godzinie 10.30 delegacja uda się do Mścięcina w celu złożenia kwiatów pod pomnikiem umęczonych i pomordowanych w filii obozu Stutthof.

Zakończenie imprezy zaplanowano na środę 3 maja na godzinę 14.00.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.