reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Biblioteka im. Marii Skłodowskiej–Curie w Policach zaprasza na Tydzień Bibliotek [zapowiedź]

W poniedziałek, 8 maja rozpoczął się XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek pod hasłem: „Twoja Moja Wasza Biblioteka”.

XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

na zdjęciu: Biblioteka im. Marii Skłodkowskiej-Curie w Policach

Biblioteka im. Marii Skłodowskiej – Curie w Policach przygotowała cykl wydarzeń, na który serdecznie zaprasza wszystkich policzan.

Już jutro w środę, 10 maja w Filii Novej przy ul. Bankowej 5b/u9 w Policach odbędzie się koncert muzyczny zatytułowany „INNE” w wykonaniu Przemysława Chabasińskiego oraz Andrzeja Wojnasa.

Na czwartek, na godzinę 18.00 zaplanowano prelekcję Mirosława Rutkowskiego o rajdach samochodowych i wyścigach. Wydarzenie odbędzie się w Dziale Regionalnym przy ul. Wojska Polskiego 15 w Policach.

W piątek, 12 maja Filia Nova zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa „Majowe zamyślenia” autorstwa Magdaleny Nowickiej.

Zwieńczeniem tygodnia bibliotek będzie spotkanie autorskie z aktorką i pisarką Joanną Szczepkowską, które zaplanowano na sobotę, na godzinę 13.00 w Filii Nova przy ul. Bankowej 5b/u9 w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.