reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Piknik nad Odrą w Szczecinie już w ten weekend [zapowiedź]

Już w sobotę, 13 maja rozpoczną się tegoroczne Dni nad Odrą. O godzinie 11.00 nastąpi oficjalne otwarcie Targów Turystycznych MARKET TOUR, Jarmarku Rozmaitości oraz Festiwalu Smaków Food Trucków. Odwiedzający będą mogli ponadto korzystać ze Strefy Browarów Rzemieślniczych oraz wesołego miasteczka.

Piknik nad Odrą w Szczecinie

na zdjęciu: mapa atrakcji Pikniku nad Odrą 2023

Oficjalne otwarcie Pikniku nad Odrą 2023 zaplanowano na godzinę 14.00. Kilka minut później rozpocznie się degustacja Wielkiego Gotowania – w tym roku wspólnie z regionem partnerskim – Województwem Lubuskim, rozdanych zostanie około 10 000 porcji lubuskiego bigosu na winie.

Do godziny 23.00 będzie można odwiedzać stoiska jarmarkowe, brać udział w konkursach, korzystać z atrakcji dla dzieci, próbować pysznych dań i słodkości, zanurzyć się w klimacie street foodu oraz poznawać różnorodne gatunki piwa.

Na Placu Mickiewicza powstanie specjalna strefa dla dzieci, w której na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wśród nich m.in.: animacje dla dzieci, liczne występy i pokazy, Splash of Colours – Festiwal Kolorów.

Swoje stoisko będzie miała również Gmina Police, która będzie promowała walory turystyczne m.in. Puszczy Wkrzańskiej oraz malowniczych miejscowości.

Szczegółowe informacje oraz harmonogram godzinowy wydarzenia dostępny na stronie: https://pikniknadodra.pl/program-wydarzenia-2023/.

Gdzie: Wały Chrobrego w Szczecinie
Kiedy: 13-14 maja 2023 roku, w godzinach od 11.00 do 23.00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.