reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • Opublikowano:

Dobra zabawa, sportowa rywalizacja, aktywność ruchowa i ogromna dawka pozytywnych emocji! A to wszystko za sprawą Pierwszego Otwartego Treningu HOBBY HORSE w Policach.

Piknik nad Odrą w Szczecinie

na zdjęciu: Hobby Horsing

Hobby Horsing to wyjątkowa i zabawna aktywność, z której mogą korzystać osoby w każdym wieku. Ma bogatą historię sięgającą wieków, a dziś cieszą się nią ludzie na całym świecie. Istnieje wiele różnych rodzajów hobbystycznych zawodów konnych, a jeźdźcem hobbystycznym może zostać właściwie każdy – wystarczy, że ma trochę praktyki, samozaparcia i zaangażowania. Oprócz tego, że jest to świetny sposób na poprawę zdrowia fizycznego, hobbystyczne jeździectwo jest również aktywnością towarzyską, którą można cieszyć się z przyjaciółmi i rodziną.

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza do udziału w pierwszym Otwartym Treningu Hobby Horsingu w Policach, w czasie którego uczestnicy wspólnie zmagać będą się ze specjalnie przygotowanym torem przeszkód, a przy tym świetnie się bawić. Będzie to doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, czerpiąc mnóstwo przyjemności ze wspólnego pokonywania trasy najeżonej utrudnieniami.

Organizatorzy do zabawy zapraszają zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych – może będzie to początek wspaniałej przygody z Hobby Horsingiem!

Własny koń nie jest obowiązkowy, ale jeśli macie w domu swojego ulubieńca, weźcie go ze sobą.

Szczegóły nas stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach.

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach
Kiedy: 28 maja 2023 roku, w godzinach od 11.00 do 13.00
Bilety: – 10 złotych –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.