reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Gmina Dobra zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy i Gminny Dzień Dziecka [zapowiedź]

W sobotę, 3 czerwca na terenie sportowym w Dobrej odbędzie się Gminny Dzień Dziecka oraz Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się na trasie Dobra – Stolec – Dobra.

Rodzinny Rajd Rowerowy i Gminny Dzień Dziecka

na zdjęciu: Gminny Dzień Dziecka w Dobrej w roku 2016

Do udziału w Rodzinny Rajdzie Rowerowym będzie można zapisać już od godziny 9.00, natomiast uczestnicy na trasę wyruszą punktualnie o godzinie 10.00.

Uczestnicy wyruszą z Dobrej i będą jechać nowymi ścieżkami rowerowymi przez malownicze tereny gminy Dobra do miejscowości Stolec. Tempo dostosowane zostanie do najmłodszych uczestników. Organizatorzy zapraszają całe rodziny.

W samo południe rozpocznie się natomiast Gminny Dzień Dziecka w Dobrej organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, w tym m.in. darmowe dmuchańce, malowanie twarzy, bańki mydlane, festiwal kolorów holi, gry i konkursy.

Gdzie: Boisko w Dobrej, ul. SPortowa 7
Kiedy: 3 czerwca 2023 roku, w godzinach od 10.00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.