reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty robienia na drutach [zapowiedź]

Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza na warsztaty robienia na drutach dla osób początkujących.

Warsztaty robienia na drutach

na zdjęciu: włóczki wełny

– Daj sobie szansę na rozwój i przekonaj się jakie cuda można robić na drutach, używając jednego z podstawowych ściegów – zaprasza Daria Zarzeczna z polickiego MOK-u.

Na każdego z uczestników czekać będzie zestaw startowy, na który składają się druty i włóczka. Podczas warsztatów nauczysz się robić opaskę, będącą idealną propozycją nakrycia głowy na nadchodzącą jesień.

– Dowiesz się wielu ciekawostek, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z dzierganiem, nauczysz się jak nabierać oczka prawe, lewe, jak zakończyć robótkę. Będzie to okazja, by wspólnie tworzyć i nawzajem się inspirować – zachęca Zarzeczna.

Kurs będzie również wstępem do planowanych w listopadzie warsztatów robienia skarpetek na drutach.

Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Policach, ul. Traugutta 4
Kiedy: 7 października 2023 roku, w godzinach od 11.00 do 15.00
Bilety: – 150 złotych –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.