reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kiermasz Ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” [zapowiedź]

W najbliższą sobotę i niedzielę na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbędzie się kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”.

Kiermasz Ogrodniczy na Wałach Chrobrego w Szczecinie

na zdjęciu: Kiermasz Ogrodniczy na Wałach Chrobrego w Szczecinie

Impreza od lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców regionu.

Odwiedzający będą mieli okazję do zakupu m.in. drzewek i krzewów do ogrodu oraz rozmaitych kwiatów na balkon. Ponadto będzie można zakupić byliny, kłącza i cebule kwiatowe, wrzosy, świeże zioła, rośliny doniczkowe, a wszystko to w licznych odmianach, znanych i lubianych oraz nierzadko zupełnie nowych i kolekcjonerskich.

Na Wały Chrobrego zjadą się wystawcy z całego kraju, a także rodzimi ogrodnicy ze Szczecina i okolic.

Dodatkową atrakcją imprezy jest kiermasz regionalnych przysmaków, na którym wystawcy oferują całą gamę tradycyjnych specjałów i smakołyków.

Gdzie: Wały Chrobrego w Szczecinie
Kiedy: 16 września 2023 roku, w godzinach od 9.00 do 18.00
Kiedy: 17 września 2023 roku, w godzinach od 9.00 do 17.00
Bilety: – wstęp wolny –

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.