reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kiermasz Pyszności w Nowym Warpnie dla druhny Mariki z OSP Brzózki [zapowiedź]

Koło Gospodyń Wiejskim w Brzózkach zaprasza na kiermasz pyszności w Nowym Warpnie, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie druhny Mariki z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

Kiermasz Pyszności w Nowym Warpnie dla Mariki

na zdjęciu: Nowe Warpno

Podczas kiermaszu będzie można zakupić m.in. pierogi, żurek, gulasz, krokiety, pajdę ze smalcem i ogórkiem oraz rozmaite wypieki.

Organizatorzy zapowiadają również licytacje rozmaitych przedmiotów.

Kiermasz odbędzie się w niedzielę, 24 września przy Ratuszu w Nowym Warpnie.

Gdzie: plac przy Ratuszu w Nowym Warpnie
Kiedy: 24 września 2023 roku, w godzinach od 13:00
Bilety: – wstęp wolny –

Artykuły Powiązane:

Marika z OSP Brzózki potrzebuje naszej pomocy! Zmaga się glejakiem

LINK do zbiórki: https://pomagam.pl/thcddf

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.