reklama
  • WOŚP
  • Publikacja:

Ponad 17 tysięcy złotych zebrano podczas Orkiestrowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Dziś w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach odbył się XXIII Orkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Oldbojów, organizowany przez Artura Zagórskiego.

Turniej orkiestrowy organizowany jest od 23 lat / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas dzisiejszego turnieju zebraliśmy ponad 17 tysięcy złotychpowiedział Artur Zagórski.

Orkiestrowy Turniej rozgrywany jest od 23 lat. Co roku byli piłkarze oraz czynni zawodnicy spotykają się, aby rozegrać turniej piłkarski, podczas którego zbierane są środki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W trakcie turnieju licytowane są rozmaite gadżety, w tym również te sygnowane logiem WOŚP.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.