reklama

reklama

Kadeci z Kalisza Pomorskiego zwycięzcami Przeglądu Musztry Klas Mundurowych

Hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach po raz kolejny gościła Zachodniopomorski Przegląd Musztry Klas Mundurowych.

Zwycięzcami przeglądu zostali kadeci z z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło dziewięć drużyn z terenu Pomorza Zachodniego. Zwycięzcami, podobnie jak przed rokiem zostali kadeci z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim i to oni będą reprezentować województwo zachodniopomorskie w przeglądzie ogólnopolskim.

Gospodarze wydarzenia, czyli kadeci z Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach zajęli wysokie, drugie miejsce w konkursie. Podium uzupełnili kadeci z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Chojnie.

Organizatorami wydarzenia było Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji w Szczecinie.

Galeria Zdjęć:

Zachodniopomorski Przegląd Musztry [zdjęcia]

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.