reklama

Kajakowy Eko Patrol wraca na Odrę. Posprzątają rzekę na wysokości Polic [zapowiedź]

Stowarzyszenie Wywrotka organizuje sprzątanie Odry na wysokości Polic. Uczestnicy będą chcieli posprzątać rzekę i jej brzegi z butelek, plastiku, opon, kanapowych materacy czy nawet elementów samochodowej karoserii.

Stowarzyszenie Wywrotka organizuje akcję sprzątania Odry na wysokości Polic / zdjęcie: Materiały Organizatora

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do udziału w Kajakowym Eko Patrolu, organizator Stowarzyszenie Wywrotka, zaprasza wszystkie chętne, pełnoletnie osoby, które chciałyby połączyć przyjemne z pożytecznym i posprzątać nieco nasze Odrę i brzegi Polic z wiosłem w ręku.

– Akcja wymagać będzie częstego wychodzenia na brzeg, dlatego warto zabrać ze sobą buty do wody oraz odpowiedni zapas wody do picia. O resztę zadba Stowarzyszenie Wywrotka, które zapewni kajaki, worki, rękawice, kiełbaski na ognisko oraz świetną atmosferę – informuje organizator akcji.

Każdy z uczestników przed wypłynięciem zobowiązany będzie do podpisania porozumienia wolontariackiego na czas uczestnictwa w wydarzeniu, które planowane jest na sobotę, 6 lipca.

Kiedy: 6 lipca (sobota), godzina 11:00,
Gdzie: Miejska Przystań Żeglarska w Policach, ul. Marii Konopnickiej 12

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.