reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Andrzej Bednarek głosuje na Władysława Diakuna

reklama

OSiR zaprasza na warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej [zapowiedź]

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach zaprasza na darmowe warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej dla dzieci i dorosłych.

Warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej / zdjęcie: Pixabay

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty odbędą się w najbliższą sobotę 16 marca o godzinie 11:00 w hali sportowej przy ul. Traugutta 4 w Policach.

W programie warsztatów również obsługa AED. Dla każdego uczestnika, który ukończy warsztaty, otrzyma certyfikat.

Zapisy uczestników pod numerem telefonu 693 060 051 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.