reklama

Policzanie hucznie powitali Nowy 2024 Rok!

Tysiącem fajerwerków wystrzelonych w niebo, korkami od szampana oraz wnoszonymi toastami policzanie powitali Nowy Rok 2024.

Tysiące fajerwerków poszybowało w niebo nad Policami / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy rok to nie tylko noworoczne życzenia, ale również i noworoczne postanowienia. A tych jak zwykle nie brakuje. Oby każdemu spełniło się chociaż jedno z nich.

Rok 2024 będzie rokiem niezwykle ważnym, z uwagi, chociażby na kwietniowe wybory samorządowe, w których po ponad 5 latach mieszkańcy ponownie wybierać będą władze samorządowe, którym na kolejne pięć lat powierzą m.in. zarządzanie poszczególnymi gminami oraz Powiatem Polickim.

W imieniu całej redakcji Dziennika Polickiego życzymy Państwu szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrowia i wytrwałości w realizacji wszystkich noworocznych postanowień. Dużo szczęścia, radości i wszelkiej pomyślności. Oby ten rok nie był gorszy niż ten mijający, czego sobie i Państwu życzymy.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.