reklama

Powraca największa mikołajkowa impreza w Policach! [zapowiedź]

W najbliższy piątek, 8 grudnia w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbędzie się zabawa mikołajkowa dla małych i dużych.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Policach / grafika: Materiał Organizatora

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na uczestników czekać będą różne atrakcje, takie jak: Bożonarodzeniowy Jarmark, Strefa Świętego Mikołaja czy Bożonarodzeniowe warsztaty. Przygotowano też animacje dla dzieci i młodzieży oraz konkursy z nagrodami.

Na scenie odbędą się występy uczniów i grup przedszkolnych, a zainteresowane osoby będą mogły przygotować multimedialną kartkę świąteczną w ustawionej specjalnie z okazji imprezy mikołajkowej wideobudce.

Wstęp na imprezę oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Policach. Początek imprezy już od godziny 15:00.

Gdzie: hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół w Policach
Kiedy: 8 grudnia, godzina 15.00

„Projekt dofinansowany z Funduszu Małych Projektów (FMP) w ramach Programu Współpracy Interreg VI A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska 2021-2027”

Plakat promujący wydarzenie / grafika: Materiały Organizatora
Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.