reklama

reklama

Pożar altany przy ul. Grunwaldzkiej w Policach

Dziś po godzinie 11:30 doszło do pożaru altany na terenie ogrodów działkowych przy ul. Grunwaldzkiej w Policach.

Pożar altany przy ul. Grunwaldzkiej w Policach / zdjęcie: Piotr Konefał

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na miejsce zdarzenia zadysponowaliśmy dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policachpowiedział Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Policach Piotr Maciejczyk.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że płoną materiały zgromadzone pod wiatą.

Zastaliśmy mocno rozwinięty pożar, który po około 25 minutach został ugaszonytłumaczy Maciejczyk.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.