reklama

reklama

Rozpoczęto odkomarzanie terenów rekreacyjnych, placów zabaw oraz Orlików

Na terenie Gminy Dobra rozpoczęło się odkomarzanie terenów rekreacyjnych.

Opryski prowadzą strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych w Dobrej oraz Wołczkowie / zdjęcie: OSP Dobra

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odkomarzanie prowadzone jest na terenach rekreacyjnych, orlikach oraz placach zabaw. Dodatkowo prowadzimy też działania na terenie plaży w Stolcumówi Eugeniusz Wawrzoła z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrej.

Prace związane z odkomarzaniem na terenie gminy prowadzą jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Dobrej oraz Wołczkowie.

Rozpoczęliśmy nasze działania już wczoraj i będziemy je kontynuowali również w przyszłym tygodniudodaje Wawrzoła.

W ostatnich tygodniach na problem z komarami narzekają nie tylko mieszkańcy Gminy Dobra, ale również poszczególnych gmin Powiatu Polickiego.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.