reklama

To była spokojna noc sylwestrowa i Nowy Rok w powiecie polickim

Tegoroczna noc sylwestrowa oraz Nowy Rok był bardzo spokojny dla strażaków z terenu powiatu polickiego.

Strażacy kilkukrotnie interweniowali w Noc Sylwestrową i Nowy Rok / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odnotowaliśmy w sumie siedem zdarzeń, z czego sześć stanowiły pożarymówi Piotr Tuzimek, zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Do najpoważniejszych zdarzeń doszło w Dębostrowie, gdzie płonęła altanka oraz kontener z odpadami w miejscowości Skarbimierzyce w Gminie Dobra.

Poza tymi dwoma pożarami paliły się jedynie pojedyncze drzewa i krzewy.

Jedna interwencja dotyczyła usunięcia powalonego drzewa na ulicy Jasienickiej w Policachdodał Tuzimek.

Strażacy w noc sylwestrową, kiedy fajerwerki szybowały w niebo, patrolowali wraz z policją osiedla w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.