reklama

reklama

W Bezrzeczu pomagali swoim sąsiadom

W niedzielę na terenie kompleksu rekreacyjnego w Bezrzeczu odbył się Festyn Charytatywny na rzecz pogorzelców z Bezrzecza.

W niedzielę dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zdarzenia, w wyniku którego ucierpiały dwie rodziny z ulicy Parkowej w Bezrzeczu, doszło w sobotę, 4 maja około godziny 4:00 nad ranem.

Po raz kolejny mieszkańcy Gminy Dobra pokazali, że w trudnych chwilach potrafią się zjednoczyć i pomóc. Zorganizowali festyn, podczas którego każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie, a wszystko to aby wesprzeć poszkodowanych w pożarze.

W programie wydarzenia przygotowano m.in. liczne stoiska, pokazy artystyczne, warsztaty florystyczne, pokazy ratownictwa, loterię fantową, a także strefę dla najmłodszych z dmuchanymi zamkami oraz wozami strażackimi.

Organizatorami festynu byli przyjaciele, sąsiedzi, znajomi, po prostu ludzie dobrej woli, którzy chcą nieść pomoc potrzebującym.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.