reklama

reklama

W pożarze wiaty na gabaryty ujawniono zwłoki mężczyzny

W nocy z soboty na niedzielę doszło do pożaru wewnątrz wiaty na odpady gabarytowe, zlokalizowanej między blokami na ulicy Wróblewskiego w Policach.

Wiata na odpady gabarytowe przy ul. Wróblewskiego w Policach / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Policach. Wewnątrz pomieszczenia ujawniono zwłoki nieznanego mężczyzny.

W wyniku pożaru zginął nieznany mężczyzna w wieku około 50-60 lat. Na ten moment nie są znane przyczyny pożarumówi Anna Kaźmierczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Policach.

Przybyły na miejsce zdarzenia prokuratur wykluczył udział osób trzecich.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Policach próbują ustalić tożsamość mężczyzny.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.