reklama

„Wróbla” bawiło się na imprezie z okazji Dnia Dziecka

Przy ul. Wróblewskiego w Policach w miejscu, gdzie kilkadziesiąt lat temu znajdowała się muszla koncertowa Rada Osiedla nr 5 w Policach oraz Stowarzyszenie Nowy Wymiar zorganizowali imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Imprezę zorganizowali wspólnie Rada Osiedla nr 5 w Policach oraz Stowarzyszenie Nowy Wymiar / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na uczestników wydarzenia czekały m.in. dmuchane zjeżdżalnie, przejażdżki motocyklowe oraz gry i zabawy ruchowe przygotowane przez Teatr Gwitajcie.

Na najmłodszych uczestników czekało malowanie twarzy, konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej i popcornu.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach można było z kolei zakupić domowe wypieki, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację Adasia Orlika, który zmaga się z chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD).

Wydarzenie było współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach konkursu „Granty Osiedlowe 2024”.

Galeria Zdjęć:

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.