reklama

reklama

W Dębostrowie doszło do pożaru domu jednorodzinnego

Wczoraj po godzinie 23:00 doszło do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Dębostrów na terenie Gminy Police.

Samochód Straży Pożarnej / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu pożar udało się szybko opanować i ograniczyć straty materialnepoinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Tatyni.

Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Do działań gaśniczych skierowano zastępy z Jednostki-Ratowniczo Gaśniczej w Policach oraz Ochotniczych Straży Pożarnych z Tatyni i Trzebieży.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano również patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.