reklama
  • Kultura
  • Publikacja:

Festiwal Róż w Dobrej już po raz dziesiąty [zapowiedź]

Wójt Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka, burmistrz Blankensee Stefan Müller oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Bibliotek w Dobrej Zofia Hrynkiewicz zapraszają na jubileuszowy, dziesiąty Polsko-Niemiecki Festiwal Róż.

Gmina Dobra zaprasza na X Festiwal Róż / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie rozpocznie się od przejścia korowodu Królowej Róż spod Urzędu Gminy w Dobrej (ul. Szczecińska 16a – przyp. red.) w kierunku terenu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Sportowej w Dobrej.

W programie zaplanowano m.in. pokazy taneczne, koncerty, barwne pokazy florystyczne, kiermasze, a także atrakcje dla najmłodszych uczestników.

Na festiwalowej scenie odbędzie się również pokaz mody rodem z XIX wieku.

Organizatorzy zachęcają również gości Festiwalu do przebrania się w XIX wieczne stroje, czym jeszcze mocniej będą mogli wpisać się w historyczny charakter imprezy.

Gdzie: Teren rekreacyjno-sportowy w Dobrej, ul. Sportowa 7
Kiedy: 16 czerwca 2024 roku, godzina 12:00
Bilety: – wstęp bezpłatny –

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.