Powitanie lata w Policach. Rodzinny festyn pełen radości i dobrej zabawy
Dziś plac rekreacyjno-sportowy przy ul. Roweckiego w Policach zamienił się w tętniącą życiem przestrzeń wspólnej zabawy, twórczych działań i aktywności sportowej. Wszystko za sprawą hucznego festynu „Powitanie Lata”, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Policach.
Powitanie lata na placu rekreacyjno-sportowym / zdjęcie: Gracjan Broda
Gracjan Broda, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na uczestników – dzieci, młodzież i całe rodziny – czekało mnóstwo atrakcji, zabaw i warsztatów. Organizatorzy zadbali o to, by każdy, kto postanowił świętować początek wakacji, znalazł coś dla siebie.
Były tańce z animatorami, szaleństwo z bańkami mydlanymi i zabawa przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty artystyczne i muzyczno-ruchowe, a także pokazy trików na rolkach i liczne aktywności sportowe. Najmłodsi chętnie ustawiali się w kolejce do stanowisk malowania twarzy, by na chwilę przeobrazić się w bajkowych bohaterów. Nie zabrakło również pysznych przekąsek i słodkości.
Podczas wydarzenia można było także wesprzeć zbiórkę na rzecz Adasia Orlika, chorego na dystrofię mięśniową Duchenne’a (DMD). Mieszkańcy okazali wielkie serce, chętnie wspierając ten ważny cel.
Udostępnij Artykuł:
Galeria Zdjęć:
Dziennik Policki - Regionalny Portal Informacyjny | Police, Dobra, Kołbaskowo, Nowe Warpno, Powiat Policki - Powitanie lata w Policach. Rodzinny festyn pełen radości i dobrej zabawy