reklama

Utrudnienia w ruchu w związku z organizacją biegu ulicznego Policka Piętnastka

W najbliższą niedzielę, w godzinach od 9:00 do 12:00 mieszkańcy Polic będą musieli liczyć się z utrudnieniami zarówno w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na liniach 103, 106 i 107, jak i w ruchu drogowym w związku z odbywającym się tego dnia biegiem ulicznym Policka Piętnastka.

Utrudnienia dotyczyć będą autobusów na liniach 103, 106 i 107 / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na czas trwania biegu wyłączone z ruchu samochodowego będą ulice: Wyszyńskiego na odcinku od ul. Piaskowej do ul. Bankowej, ul. Bankowa na odcinku od ul. Wyszyńskiego do ul. Zamenhofa, ul. Zamenhofa na całej długości, ul. Piaskowa od ul. Zamenhofa do ul. Wyszyńskiego oraz droga powiatowa na odcinku Police – Siedliceinformuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Organizacja ruchu

Autobusy na linii 103 kursować będą w obu kierunkach przez ul. Piłsudskiego, objazd ronda z pominięciem ulic: Wyszyńskiego – Piaskowa – Grzybowa, i dalej swoją trasą. W kierunku „Police Rynek” obowiązywać będzie przystanek „Police Piłsudskiego Rondo”. Na przystanku końcowym linii – „Police Rynek” odjazd autobusów zostanie opóźniony o 7 minut.

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Piłsudskiego Rondo” (dla autobusów jadących w kierunku „Police Rynek”, „Police Zakłady Chemiczne”), „Police Wyszyńskiego”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Piaskowa Szkoła”, „Police Piaskowa”, „Police Grzybowa”.

Autobusy na linii 106 kursować będą na trasie: Głębokie – Siedlice Pętla, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Siedlice”, „Siedlice Las”, „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police PCK”, „Police Piłsudskiego Rondo”, „Police Szpital”, „Police MOK”, „Police Dworzec”, „Police Grunwaldzka”, „Police Rynek”.

Autobusy na linii 107 kursować będą na trasie: Plac Rodła – Police Klub Nauczyciela (przystanek wspólny z linią 102), następnie nawrót przez teren zajezdni autobusowej Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. W kierunku „Placu Rodła” linia kursować będzie od przystanku „Police PCK” i dalej swoją trasą zgodnie z rozkładem jazdy.

Na czas trwania biegu nieczynne będą przystanki: „Police Osiedle Chemik”, „Police Wyszyńskiego”, „Police Wyszyńskiego Polana”.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.