reklama

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Ufniarz poprosił swoich wyborców o zagłosowanie na Krystiana Kowalewskiego

Dziś na terenie Targowiska Miejskiego w Policach odbyła się konferencja prasowa kandydata Projektu Police na burmistrza Polic Krystiana Kowalewskiego, który w drugiej turze wyborów rywalizować będzie z kandydatem Wspólnoty Samorządowej Gryf XXI Władysławem Diakunem.

Grzegorz Ufniarz poparł Krystiana Kowalewskiego / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konferencji prasowej uczestniczył również lider Naszych Polic Grzegorz Ufniarz, który w niedzielnych wyborach samorządowych ubiegając się o stanowisko burmistrza Polic, uzyskał 4 081 głosów. Wynik ten nie pozwolił mu jednak wejść do drugiej tury wyborów. W trakcie spotkania poprosił swoich wyborców, aby jego śladem 21 kwietnia oddali swój głos na Krystiana Kowalewskiego.

W pierwszej kolejności chciałbym bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom Gminy Police za poparcie, jakie osobiście uzyskałem w wyborach na burmistrza oraz wsparcie mojego komitetu Nasze Policerozpoczął Grzegorz Ufniarz.

Zarówno Kowalewski, jak i Ufniarz zgodnie podkreślili, że wyniki wyborów w pierwszej turze pokazały, że w Policach jest silna potrzeba zmiany.

Ponad 5 tysięcy głosów oddanych na moją osobę oraz ponad 4 tysiące głosów oddanych na Grzegorza Ufniarza robią wrażenie, pokazując, że policzanie i Police chcą zmianpodkreślił Krystian Kowalewski.

Krystian Kowalewski / zdjęcie: Gracjan Broda

Reprezentujący Nasze Police Grzegorz Ufniarz zwrócił się z uprzejmą prośbą do swoich wyborców o rozważenie możliwości zagłosowania na Krystiana Kowalewskiego, podczas odbywającej się 21 kwietnia drugiej tury wyborów.

Nie jestem dysponentem głosów, które zostały na mnie oddane w wyborach na burmistrza. Ja nie mam też prawa ani odwagi swoim wyborcom czegokolwiek nakazywać, natomiast chciałbym pokornie i uprzejmie poprosić o to, aby wszystkie te 4 081 osób, które oddały na mnie głos, rozważyły zrobienie tego samego, co ja zamierzam. A ja w niedzielę, 21 kwietnia zagłosuję na Krystiana Kowalewskiego i udzielę mu pełnego poparciazapowiedział Grzegorz Ufniarz.

Jak przyznał Ufniarz, swoją decyzję skonsultował i uzgodnił z kandydatami, którzy razem z nim wystartowali w ramach Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Police Grzegorza Ufniarza.

Grzegorz Ufniarz / zdjęcie: Gracjan Broda

Nowe pokolenie policzan jest gotowe, aby wziąć odpowiedzialność za losy Polic. My jesteśmy głosem tego pokoleniakontynuował Kowalewski. – Uwzględniając czynniki ekonomiczne i społeczne razem (z Grzegorzem Ufniarzem i Naszymi Policami – przyp. red.) uczynimy wiele, wiele dobregopodkreślił Krystian Kowalewski.

Obaj samorządowcy byli również zgodni w dążeniu do realizacji najpilniejszych potrzeb mieszkańców.

Mamy wiele tematów i problemów, które chcemy wspólnie realizować zaraz po 21 kwietniazapowiedział Kowalewski.

Krystian Kowalewski na zakończenie podkreślił, że w Urzędzie Miejskim w Policach, pracuje wielu znakomitych fachowców, z którymi będzie mógł wyznaczyć cele do realizacji, które będą z korzyścią dla mieszkańców.

Będziemy rozmawiać z mieszkańcami również po wyborach, ponieważ chcemy współrządzić razem z nimi. Będziemy rządzić przede wszystkim z myślą o ludziachpodsumował kandydat na burmistrza Polic Krystian Kowalewski.

Na koniec zarówno Krystian Kowalewski, jak i Grzegorz Ufniarz zaapelowali do mieszkańców Gminy Police o udział w drugiej turze wyborów samorządowych, które odbędą się 21 kwietnia.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.