reklama
reklama [1170px x 300px] | Header -- Magdalena Zagrodzka

reklama
  • Polityka
  • Publikacja:

Zniszczono materiały wyborcze kandydata na burmistrza Polic

Kandydat na burmistrza Polic z Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Police Grzegorz Ufniarz poinformował w mediach społecznościowych o zniszczonych banerach wyborczych.

Poniszczono banery wyborcze kandydata na burmistrza Polic Grzegorza Ufniarza / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta niedziela jest dla mnie smutna, bo niestety ktoś postanowił zrobić mi przykrość i zniszczył moje materiały wyborczepowiedział Grzegorz Ufniarz.

Jak przyznał lider Naszych Polic, jego zdaniem to celowe działanie, a nie przypadkowa dewastacja.

Szlak tych zniszczeń biegnie tak, że zostały całe materiały wokół, których był monitoring miejski, a tam, gdzie monitoringu nie było, niestety jest kiepskoprzyznaje Ufniarz.

Oprócz zniszczonych materiałów wyborczych Grzegorza Ufniarza znalazły się również pocięte banery innego z kandydatów Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Police Grzegorza Ufniarza – Rafała Furdala. Również jego banery wyborczy zostały pocięte.

Przypominamy, że niszczenie materiałów wyborczych jest karalne. Sąd może zasądzić nawet 5 tysięcy złotych grzywny, a jeśli straty poniesione przez komitet wyborczy przekraczają 500 złotych – karę pozbawienia wolności w wymiarze od trzech miesięcy do pięciu lat.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.