• Sport
  • Publikacja:

Piotr Brudło wygrywa Bieg Szlakiem Dzika na dystansie 10 kilometrów

Bieg Szlakiem Dzika na dystansie 10 kilometrów wygrał Piotr Brudło, reprezentujący klub WMLKS Pomorze Stargard, uzyskując czas 42 minut i 21 sekund.

Piotr Brudło, zwycięzca Biegu Szlakiem Dzika na dystansie 10 kilometrów / zdjęcie: Gracjan Broda

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drugie miejsce zajął zwycięzca Nocnego Biegu Szlakiem Dzika Rafał Golec, który pokonał trasę w czasie 43 minut i 24 sekund. Na najniższym stopniu podium uplasował się z kolei Marek Szypkowski z czasem 47 minut i 30 sekund.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Barbara Koralewska, która uzyskała czas 47 minut i 34 sekund. Drugie miejsce zajęła Edyta Dytek, która do zwyciężczyni straciła równo 10 minut. Miejsce trzecie przypadło Katarzynie Ćwik z czasem 57 minut i 47 sekund.

W Biegu Szlakiem Dzika wystartowało ponad 200 uczestników i uczestniczek.

To drugi z trzech biegów w ramach Festiwalu Biegowego Dziki Weekend – Garmin 2024.