Flesz Powiatu Polickiego [30.03.2024] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy międzypokoleniową debatę pn. "Partycypacja obywatelska młodzieży – warta czy nie warta zachodu" zorganizowaną przez Powiat Policki oraz Powiatową Galę Wolontariatu i Aktywności Społecznej.

Ponadto informujemy o nagrodzie, jaką otrzymał Powiat Policki w VII edycji konkursu "Zdrowy Samorząd".

Na terenie po byłym, nielegalnym składowisku odpadów, prowadzony jest drugi etap projektu – remediacja i rekultywacja terenu przy ul. Kamiennej w Policach.

Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku na organizacje pozarządowe z terenu powiatu polickiego. Powiat Policki ufundował nagrody dla osób wspierających swoim podatkiem lokalne organizacje pozarządowe.

Ponadto relacjonujemy ostatnie Forum Samorządowe w tej kadencji.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.