Flesz Powiatu Polickiego [30.04.2024] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy konferencję podsumowującą projekty zrealizowane przez Powiat Policki pn.: "Poprawa efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w Powiecie Polickim" oraz "Usunięcie niewłaściwie składowanych odpadów w Policach przy ul. Kamiennej".

Ponadto informujemy o przebiegu konferencji z okazji Światowego Dnia Autyzmu "Neuronietypowi – każdy mózg jest wyjątkowy".

W programie relacjonujemy również Zachodniopomorski Przegląd Musztry Klas Mundurowych, V Bieg Korczaka, a także awans siatkarek SMS Barnim Police do finału Mistrzostw Polski Młodziczek.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.