Kontra GOŚĆ: Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego

Gościem programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o pozytywy i negatywy mijającej kadencji, rozbudowę ścieżek rowerowych na terenie Pomorza Zachodniego oraz losy Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Ponadto Olgierd Geblewicz opowiada o inwestycjach, które zostaną zrealizowane na terenie Gminy Police w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Kwota dofinansowania jaka trafi do Gminy Police wynosi ponad 52 miliony złotych.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.