Kontra GOŚĆ: Shivan Fate, zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Shivan Fate, zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej, radny Rady Powiatu w Policach oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej do Sejmu.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. dlaczego politycy Koalicji Obywatelskiej zniechęcają Polaków do udziału w referendum.

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta, czy Shivan Fate jest za prywatyzacją państowych Spółek oraz jak zaopatruje się na ewentualne podwyższenie wieku emerytalnego. Jako kibic Pogoni Szczecin, Shivan Fate odpowiada czy zaskoczyło go powołanie do reprezentacji Polski Kamila Grosickiego i jak odebrał przesunięcie Dantego Stipicy do drużyny rezerw.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.