Kontra GOŚĆ: Tomasz Czubara, radny Rady Gmina Dobra

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Tomasz Czubara, radny Rady Gmina Dobra oraz kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. o różnice między "12" Gwarancji Trzeciej Drogi a "10" Tomasza Czubary.

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta o szczegóły dotyczące propozycji złożonych przez liderów bloku koalicyjnego Władysława Kosiniaka-Kamysza i Szymona Hołownię. Na czym polega m.in. prosty i stabilny system podatkowy, w jaki sposób skrócić kolejki do lekarzy specjalistów oraz skąd znaleźć środki na zwiększenie subwencji oświatowych dla samorządów.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.