Kontra GOŚĆ: Zbigniew Pokrzywiński, Stowarzyszenie BiegamBoLubię

Kolejnym gościem nowego sezonu programu publicystycznego „Kontra GOŚĆ” jest Zbigniew Pokrzywiński ze Stowarzyszenia BiegamBoLubię, organizatora Biegu Mikołajkowego w Policach.

W programie redaktor Gracjan Broda pyta m.in. receptę na popularność jedenastej już edycji Biegu Mikołajkowego, w którym udział weźmie około 1,5 tysiąca uczestników, z czego zdecydowana większość będzie w świątecznych i bajkowych przebraniach.

Ponadto redaktor Gracjan Broda pyta o przygotowania do begu, a także kulisy organizacji największej w regionie imprezy mikołajkowej, na którą uczestnicy przyjeżdżają nie tylko po to, aby biegać, ale również zasiąść do wigilijnego stołu i zjeść m.in. pyszne pierogi.

Program realizowany przez Internetową Telewizję Regionalną HB, we współpracy z Dziennikiem Polickim oraz Wirtualnymi Policami.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.