reklama

reklama

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Powiecie Polickim [zapowiedź]

W najbliższy weekend na terenie powiatu polickiego odbędzie się szereg wydarzeń związanych z 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / grafika: Fundacja WOŚP

Gracjan Broda,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mottem tegorocznej akcji jest „Tu wszystko gra OK!”. Celem 32. Finału WOŚP jest: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

W sobotę WOŚP zagra w Jasienicy

Tradycyjnie już w sobotę, poprzedzającą ogólnokrajowy Finał WOŚP, od godziny 16.00 odbędzie się impreza w klubie osiedlowym w Jasienicy. Nie zabraknie licznych licytacji, występów artystycznych, loterii oraz wośpowej kawiarenki. Wśród licytowanych przedmiotów znajdzie się złote serduszko przygotowane przez Salon Jubilerski „Szafir”.

Ciekawostką jest voucher na zostanie jednodniowym strażakiem, ufundowany przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Policach. W jego ramach zwycięzca licytacji weźmie udział w zmianie służby, zje posiłek ze strażakami, a także weźmie udział w odprawie z komendantem i zajęciach sportowych z kąpielą w strażackim basenie.

Swoje stoisko w Jasienicy zapowiedział również burmistrz Polic Władysław Diakun, który podobnie jak w roku ubiegłym, będzie serwował rozmaite wypieki.

32. Finał we wszystkich gminach powiatu polickiego

W niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawita do wszystkich czterech gmin Powiatu Polickiego.

O godzinie 10.00 rozpocznie się wydarzenie organizowane w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, które zwieńczone zostanie wieczornym światełkiem do nieba. W trakcie dnia odbędą się licytacje, a także liczne występy artystyczne dzieci i młodzieży z terenu gminy Kołbaskowo. Nie zabraknie również strefy Fitness przygotowanej przez FunFit Przecław.

Jedną z licytacji będą samochody dostępne na cały weekend z pełnym bakiem ufundowane przez Grupę Cichy-Zasada.

O godzinie 12.00 na deptaku przy ul. Zamenhofa w Policach stanie „II Brama Smaku” przygotowana przez Grzegorza Ufniarza wraz ze Stowarzyszeniem „Krok Po Kroku Police”. Organizatorzy zapraszają na „oryginalne” potrawy.

O godzinie 14.00 na placu Bolesława Krzywoustego na Starym Mieście w Policach odbędzie się kolejne wydarzenia organizowane przez burmistrza Polic Władysława Diakuna, podczas którego będzie można posłuchać muzyki na żywo, a także skosztować gorącego bigosu.

Od godziny 16.00 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zawita do Gminy Dobra. Wydarzenie wzorem lat ubiegłych odbędzie się w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu.

Organizatorzy zapraszają do udziału w licytacjach oraz na rozmaite pokazy artystyczne.

Gmina Nowe Warpno zaprasza od godziny 13.00 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. To właśnie w tej placówce oświatowej odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Warpnie.

Organizatorzy zapraszają do udziału w licznych licytacjach, wśród których znalazło się m.in. zaproszenie na obiad dla dwóch osób do Nowego Warpna ufundowane przez burmistrza gminy Jarosława Burbę.

Może ktoś ma ochotę pospacerować w towarzystwie naszego Burmistrza po nowowarpieńskiej promenadzie? Porozmawiać o naszej pięknej Gminie? O przeszłości, teraźniejszości i przyszłości? Przy okazji pójść do wybranej restauracji w Nowym Warpnie i zjeść przepyszny obiad w towarzystwie Burmistrzazachęcają organizatorzy 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Warpnie.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.